Wyjazd do Ośrodka Caritas.

2010-10-29

W dniach 29-30 października grupa młodzieżowa z naszej parafii udała się miejsce pustynne, malowniczo położonego Ośrodka Rekolekcyjnego Caritas, aby wspólnie wypocząć. Piątkowy wieczór był okazją do zatrzymania się po męczącym tygodniu, na chwilę modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Była to także okazja do spojrzenia na modlitwę i Pismo Święte, jako ważne drogowskazy w naszym życiu, o czym przekonała nas krótka pantomima zainscenizowana przez Panią Sylwię Stasiak i świadectwo życia modlitwą Pani Agnieszki Oleksy. Dla niektórych okazją do refleksji było także spotkanie przed dużym ekranem pozostali przede wszystkim odkrywali tajemnice własnych charakterów. Sobotni dzień rozpoczęliśmy spotkaniem przy Stole Eucharystycznym. Kolejne godziny spędziliśmy przede wszystkim w ruchu, wykorzystując piłkę, wyposażenie dziecięcego placu zabaw i trochę tańcząc. Podjęliśmy również twórczą pracę w grupach, rozgryzając zagadnienie komunikacji personalnej, pod okiem Pani Katarzyny Lampy. Niestety czas także nie stał w miejscu i nasze wojaże dobiegły końca. Jest w nas dużo dobra i nieodkrytych możliwości. Obyśmy o tym wiedzieli nie tylko w czasie takich wypadów.

Gorąco dziękujemy za życzliwość, wyrozumiałość i ciepłe przyjęcie Dyrektorowi Ośrodka Caritas Księdzu Andrzejowi Lichosytowi. Z serca dziękujemy także za poświęcony czas i pełne oddania dzielenie się z nami swoimi talentami Pani Sylwii, Pani Agnieszce, Pani Kasi, bez których cóż ukrywać, bylibyśmy biedniejsi o wiele doświadczeń! Dzięki!!!

Zapraszamy do galerii.

aktualność: Wyjazd do Ośrodka Caritas.