Bez pucharu to nic:)

2011-04-24

Ponad miesiąc temu, w sobotę 19 marca, w Piekarach pod Krakowem odbył się finał diecezjalny Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w piłce halowej. Finalistami byli przedstawiciele ośmiu rejonów, na które podzielono diecezję. Każdy rejon reprezentowała jedna drużyna z trzech możliwych kategorii wiekowych. Po eliminacjach w dekanacie i w rejonie, ministranci naszej parafii znaleźli się wśród ośmiu najlepszych drużyn w diecezji. Nie udało się zdobyć pucharu, ale walka była pasjonująca i zacięta. Ostatecznie zostaliśmy sklasyfikowani na piątej pozycji. Nie czujemy się przegrani, bo liczyła się przecież dobra zabawa i wspólna praca. Mamy nadzieję, że spotkanie na boisku nadal będzie uczyć nas budowania wspólnoty. Rodzą się już plany, aby za rok także ostro powalczyć!
Reprezentantami naszej parafii byli: Andrzej Godula, Mateusz Maj, Dominik Pułka, Karol Pisz, Kacper Godula, Łukasz Maj, Kamil Maj, Jan Dziadkowiec, Gabriel Dziadkowiec, Dawid Lewkowicz.
aktualność: Bez pucharu to nic:)