LANCKOROŃSKA ASYSTA

2011-08-22

Już po raz kolejny  dzieci i młodzież z naszej parafii brały udział w asyście podczas Procesji Zaśnięcia i Wniebowzięcia NMP. W piątek na kalwaryjskich dróżkach powitała nas burza z ulewą, która nie zdołała zniechęcić naszych zuchów. Słońce jednak nie zawiodło nas i w tym roku. Choć po błocie dotarliśmy dzielnie do Grobku MB.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy po raz kolejny  nie szczędzili swojego czasu i sił podczas uroczystości maryjnych. Dziękujemy najmłodszym, dzieciom komunijnym (wielka szkoda, że było ich tak mało), ministrantom, dziewczętom w strojach lanckorońskich, pannom i kawalerom.  Wielkie podziękowania należą się również rodzicom za mobilizację,  piękne  stroje  i opiekę. Jednocześnie zachęcamy do licznego uczestnictwa w przyszłorocznej asyście.

aktualność: LANCKOROŃSKA ASYSTA