Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii

2011-11-26

Życie  religijne w naszej parafii przeżyło wielkie odrodzenie. Wszystko to za sprawą nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. siostry Faustyny  i bł. Jana Pawła II. Kościół był wypełniony po brzegi od piątkowego popołudnia, przez wieczór, noc i prawie całą sobotę. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej wielkiej uroczystości. Serdeczne podziękowania  i wyrazy uznania składamy również naszym księżom za przygotowanie tej uroczystości. Księdzu proboszczowi Janowi, księdzu kanonikowi Janowi i księdzu Krzysztofowi. Dziękujemy również księżom neoprezbiterom Wojciechowi, Arturowi i księżom gościom ze Spytkowic i Witanowic.

Pokładamy wielką ufność w Jezusie Miłosiernym i wierzymy, że dzieło jego nawiedzenia pogłębi życie religijne naszej parafii. Bóg zapłać!

aktualność: Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii