Zimowo i Rekolekcyjnie

2014-02-16

Już po raz czwarty dzieci i młodzież z naszej parafii gościli u Ojców Marianów w Rzepiskach. Spędziliśmy wspólnie pięć wspaniałych dni, pełnych zabawy, śniegu(!!!) i modlitwy. Był to radosny czas, podczas którego tworzyliśmy wspólnotę i przez piękno przyrody, narty, sanki i inne przyjemności zbliżaliśmy się do Pana Boga. Udało nam się odwiedzić Matkę Bożą z Rusinowej Polany, zasypaną świeżutkim śniegiem, popływaliśmy w zakopiańskim Aqua Parku i nie zapominaliśmy o codziennej Eucharystii. Wszyscy z podziwem patrzyli na naszą młodzież i dzieci i zazdrościli...
Dziękuje bardzo wszystkim, którzy dali dobre świadectwo o naszej parafii. Dziękuje wszystkim dzięki, którym ten wyjazd był możliwy, dziękuje opiekunom, a przede wszystkim Panu Bogu za cudowny i bezpieczny czas :)

aktualność: Zimowo i Rekolekcyjnie