ASYSTA LANCKOROŃSKA

2014-08-18

Już po raz kolejny dzieci i młodzież z naszej parafii uczestniczyli w uroczystościach odpustowych w kalwaryjskim Sanktuarium. Naszą asystę w tym roku tworzyła 60 osobowa grupa (znów pobiliśmy zeszłoroczny rekord) dzieci i młodzieży. Bardzo cieszymy się z tych, którzy podążali za Maryją już po raz kolejny, ale z radością witamy nowych członków asysty. Dzięki temu jest nas coraz więcej i wspólnie możemy polecać Matce Bożej naszą parafię, nasze rodziny i siebie samych. Serdecznie dziękujemy wszystkim za trud (pomimo chłodu i błota), za przepiękne stroje, ale przede wszystkim za chęci. Daliście piękne świadectwo swojej wierności wierze i polskiej tradycji. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy trwali z nami na modlitwie i pomagali w drodze, dziękujemy ks. Markowi, który nam towarzyszył i wspierał modlitwą.
Szczególne podziękowania składamy Pani Ewie Gęboliś, która wykonała dla asysty przepiękne lilie. Wszystkim mówimy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ! Do zobaczenia za rok :).

aktualność: ASYSTA LANCKOROŃSKA