Dekanalny Dzień Wspólnoty w Lanckoronie.

2015-02-01

Spotkanie rozpoczęła adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością sakramentu pokuty. Najważniejszym punktem spotkania była Eucharystia pod przewodnictwem ks. dziekana Wiesława. Do modlitwy przyłączyli się również ojcowie Bernardyni, którzy zawsze wspierają ŚDM modlitwą i Słowem. Kazanie wygłosił ks. Marek, w którym podkreślał, jak ważna w życiu człowieka młodego jest cisza i umiejętność słuchania Boga.
Po Eucharystii, po małym poczęstunku gościliśmy ks. Krzysztofa Krawczyka i p. Katarzynę Kucik z Sekcji Wolontariatu Komitetu Organizacyjnego, którzy przedstawili program spotkania w 2016 r. i potrzeby organizacji.
Spotkanie zakończył film o św. Charbelu i wspólne zdjęcie z "Busem do marzeń".
Serdecznie dziękujemy kapłanom, młodzieży i ich opiekunom za wspólne spotkanie, zapraszamy do Lanckorony częściej.

aktualność: Dekanalny Dzień Wspólnoty  w Lanckoronie.