Domowy Kościół w naszej parafii

2018-12-01

W sobotni wieczór 1 grudnia po Mszy Świętej w wypełnionej salce parafialnej odbyło się spotkanie z małżeństwami należącymi do Kręgów Rodzin Domowego Kościoła w naszej diecezji. Naszymi gośćmi byli Renata i Wiesław z Sułkowic, oraz Teresa i Dariusz z Myślenic. Opowiedzieli oni małżeństwom z naszej parafii czym jest Domowy Kościół, jak wyglądają spotkania i jakie są owoce w życiu małżonków i ich rodzin, które przynosi wzrastanie w wierze w Kręgu Rodzin.
Serdecznie dziękujemy za liczną obecność naszych parafian, oraz naszym gościom za wspaniałe świadectwo ich życia! Kolejne spotkanie odbędzie się 5 stycznia po Mszy Świętej, już dziś serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej parafii; tych, którzy byli obecni wczoraj, ale i jeszcze na tym spotkaniu jest możliwość włączenia się w Domowy Kościół naszej parafii i uczestniczyć w comiesięcznych spotkaniach.

Gorąco polecamy, naprawdę warto ;)

aktualność: Domowy Kościół w naszej parafii