Różaniec w intencji Zmarłych na cmentarzu

2019-11-01

Dziękujemy licznie zebranym parafianom za wspólną modlitwę w intencji zmarłych na naszym cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych, a dzieciom i młodzieży za prowadzenie wspólnej modlitwy.
"Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie, a Światłość Wiekuista niechaj im świeci..."

Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych.
Wszyscy Święci i Święte Boże - módlcie się za nami!

Nie jest to "święto zmarłych", ale dzień, w którym Kościół przypomina wszystkim wiernym powołaniu każdego człowieka do świętości. Każdy z wierzących, niezależnie od konkretnej drogi życia: małżeństwa, kapłaństwa czy życia konsekrowanego jest powołany do świętości. Tej pełni człowieczeństwa nie można osiągnąć własnymi siłami. Konieczna jest pomoc łaski Bożej, czyli dar Boga, a bardzo pomocne jest wstawiennictwo Świętych i Błogosławionych Kościoła Katolickiego.

Święta Maryjo - módl się za nami!
Święty Józefie - módl się za nami!
Święty Janie Chrzcicielu - módl się za nami!
Święty Janie Pawle II - módl się za nami!
Błogosławiono Karolino Kózkówno - módl się za nami!
Wszyscy Święci i Święte Boże - módlcie się za nami!
aktualność: Różaniec w intencji Zmarłych na cmentarzu