Weekend z Bogiem na Podhalu

2019-11-17

Grupa Apostolska Młodzieży naszej parafii wraz z młodzieżą z parafii Klikuszowa spędziła weekend z domu rekolekcyjnym w Groniu na Podhalu, w sumie razem 50 osób ;) Najważniejszym punktem każdego dnia była Eucharystia, oraz wspólna modlitwa poranna i wieczorna. Uczestnicy byli podzielni na cztery grupy, w których pracowali ze swoimi animatorami, zarówno na spotkaniach formacyjnych, które dotyczyły przypowieści Pana Jezusa o Synu Marnotrawnym, oraz podczas wspólnych porządków w kuchni i w ośrodku ; ) Nie zabrakło Adoracji Najświętszego Sakramentu z indywidualnym Błogosławieństwem, pogodnych wieczorów, wspólnego wyjścia w góry, ogniska, oraz wielu ciekawych rozmów i nowych znajomości ; ) Bogu i wszystkim uczestnikom niech będą dzięki za ten piękny czas ;)

Pełna galeria:
aktualność: Weekend z Bogiem na Podhalu