Krąg Rodzin

2019-11-27

W Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata podczas Eucharystii Małżeństwa należące do Kręgu Rodzin Domowego Kościoła naszej parafii przyjęły Jezusa jako Pana i Zbawiciela na zakończenie pierwszego etapu formacji, czyli Ewangelizacji. Cieszymy się ich świadectwem wiary, oraz ich dzieci, które również uczestniczyły we Mszy Świętej. Spotkania odbywają raz w miesiącu i gdyby znalazły się kolejne chętne małżeństwa, aby włączyć się w działalność Kręgu Rodzin to serdecznie je zapraszamy, a więcej informacji można uzyskać u księdza Michała osobiście lub przez stronę parafii ;) Módlmy się do Boga o świętość dla wszystkich małżonków i ich dzieci w naszej parafii i w Kościele powszechnym, aby nie zabrakło Świętych Rodzin na wzór Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa z Nazaretu.

aktualność: Krąg Rodzin