Parafialne Spotkanie Opłatkowe

2020-01-04

Prawie sto osób zaangażowanych w duszpasterstwa naszej parafii wzięło udział w Spotkaniu Opłatkowym w naszym domu parafialnym w sobotę 4 stycznia ;) Nie zabrakło wspólnej modlitwy, łamania się opłatkiem, kolędowania, a także oczywiście posilenia się przy stole różnymi smakołykami ;) Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział w tej uroczystości, szczególnie rodzicom i młodzieży za przygotowanie spotkania ;)

Życzymy Bożego Błogosławieństwa w całym 2020 roku dla wszystkich parafian należących do Liturgicznej Służby Ołtarza, Scholi, Grupy Apostolskiej Młodzieży, Kręgu Rodzin, Kręgu Biblijnego i Grupy Charytatywnej - dziękując za ich obecność i zaangażowanie w parafii ;)

Bogu i wszystkim ludziom dobrej woli niech będą dzięki za cały rok zaangażowania przy parafii ;) Oby ten rok był równie wspaniały jak poprzedni, a nawet jeszcze lepszy ;)

aktualność: Parafialne Spotkanie Opłatkowe