Rekolekcje we ferie

2020-02-15

Dziesięć osób z naszej Grupy Apostolskiej Młodzieży wzięło udział w rekolekcjach w tegoroczne ferie.

Sześć osób ze szkoły średniej było na rekolekcjach I stopnia w Suchym koło Poronina, a dwóch uczniów z 8 klasy było na rekolekcjach dla klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Zawadce. Oba turnusy zostały zorganizowane przez Grupy Apostolskie Archidiecezji Krakowskiej. Dwie osoby były także na tygodniowych warsztatach liturgicznych w ramach Kursu Ceremoniarza w Tenczynie.

Uczestnicy dawali świadectwo o rekolekcjach na spotkaniu naszej parafialnej grupy i nie ukrywali, że był to dla nich bardzo dobry czas zarówno modlitwy i spotkania z Bogiem, a także poznania wielu nowych osób, które nie wstydzą się wiary w Boga i dają o niej odważne świadectwo. Dziękujemy naszej młodzieży za udział w rekolekcjach i liczymy, że na letnie rekolekcje będzie jeszcze więcej chętnych z naszej parafii, zarówno młodzieży jak i dzieci. Bogu, organizatorom i uczestnikom niech będą dzięki za ten czas!
aktualność: Rekolekcje we ferie