Poświęcenie Sztandaru i nowego budynku Szkoły

2020-10-14

Wielka radość w naszej parafii zapanowała w środę 14 października 2020, gdy odbyła się Uroczystość poświęcenia Sztandaru i nowego budynku Szkoły Podstawowej im. Konfederatów Barskich w Jastrzębi. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, którą celebrował Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Janusz Mastalski wraz z Księdzem Proboszczem Janem Bobrkiem oraz Księdzem Dziekanem Wiesławem Cyganem. Ksiądz Biskup poświęcił Sztandar oraz Krzyże, które zostały zawieszone w klasach oraz w pokoju Dyrektora i w pokoju nauczycielskim. Po Mszy Świętej uczestnicy udali się do Jastrzębi, gdzie został poświęcony przez Księdza Biskupa nowy budynek szkoły, wygłoszone zostały okolicznościowe przemówienia i została odsłonięta pamiątkowa tablica z tego wydarzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za wspólną modlitwę i cieszymy się bardzo, że nasi parafianie z Jastrzębi mają nową, wspaniałą szkołę za której trud wybudowania i starania o jej powstanie niech będą dzięki Bogu i wszystkim, którzy się do tego pięknego dzieła przyczynili!

aktualność: Poświęcenie Sztandaru i  nowego budynku Szkoły