Majówka Młodzieży

2021-05-22

W sobotę 22 maja zgromadziliśmy się z Młodzieżą i Rodzinami na Majówkę przy kapliczce obok naszego Domu Parafialnego, a po niej spotkaliśmy się na ognisku w ogrodzie Domu Parafialnego razem z naszą Grupą Apostolską i przedstawicielami Grupy Apostolskiej z Kalwarii Zebrzydowskiej. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu dofinansowanego z konkursu ofert powiatu wadowickiego i z funduszy przeznaczonych na ten projekt wykonane zostały ławki i stoły, które ustawiliśmy obok Domu Parafialnego, by służyły spotkaniom duszpasterskim naszych Parafian. Za ich wykonanie serdecznie dziękujemy Panom z Domowego Kościoła i Kręgu Biblijnego naszej Parafii. Dziękujemy Pani Małgorzacie Mirek za realizację filmu z tego wydarzenia. Bogu i ludziom niech będą dzięki za ten wspólny czas i kolejne dzieło naszych Parafian!

Oto relacja filmowa z tego wydarzenia:
aktualność: Majówka Młodzieży