Wakacje z Bogiem na Mazurach

2021-08-15

Kolonia Rozpoczęła się w poniedziałek 9 sierpnia, a zakończyła w środę 18 sierpnia.
Uczestniczyło w niej razem z wychowawcami i rodzicami w sumie 55 osób.

Ośrodek znajduje się w miejscowości Wiele, gdzie mieszkamy w klimatycznych domkach w lesie. Każdego dnia najważniejszym punktem jest Msza Święta oraz codzienna modlitwa na początek i koniec dnia.

Nie brakuje wspólnej radości podczas gier, zabaw, pogodnych wieczorów, tańców czy gier zespołowych w piłkę nożną i siatkówkę, oraz oczywiście plażowania i kąpania w jeziorze.

Udało nam się również zwiedzić Gdańsk z przewodnikiem oraz zobaczyć Morze Bałtyckie. Wielką atrakcją był również park linowy i dał uczestnikom dużo radości i emocji, a najważniejszy jest wspólnie spędzony czas i godziny rozmów między uczestnikami...

Więcej zdjęć znajduje się na parafialnym profilu FB

aktualność: Wakacje z Bogiem na Mazurach