Podziękowania dla Księdza Michała

2021-08-22

W niedzielę 22 sierpnia nasza Wspólnota Parafialna dziękowała Panu Bogu oraz Księdzu Michałowi za jego trzyletnią posługę kapłańską i duszpasterską w parafii podczas Uroczystej Eucharystii na zakończenie której zostały wypowiedziane podziękowania oraz złożone życzenia w imieniu wszystkich Grup Duszpasterskich i Parafian przez Pana Profesora Zbigniewa Mirka.

Ksiądz Michał otrzymał liczne życzenia i upominki od Parafian w tym ornat z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej jako dar grup duszpasterskich i wspólnot parafialnych.

Po południu Grupa Apostolska Młodzieży zaprosiła Księdza Michała na wspólną zabawę podczas gry w kręgle a wieczorem zorganizowali ognisko obok Domu Parafialnego na które zaproszeni zostali również członkowie pozostałych grup duszpasterskich.

Bogu i wszystkim obecnym niech będą dzięki za cały dzień dziękczynienia za wielkie dzieła które Bóg przy pomocy swoich wiernych uczynił w naszej wspólnocie parafialnej!

aktualność: Podziękowania dla Księdza Michała