Podziękowania dla Księdza Michała

Aktualności

2021-08-22

 

W niedzielę 22 sierpnia nasza Wspólnota Parafialna dziękowała Panu Bogu oraz Księdzu Michałowi za jego trzyletnią posługę kapłańską i duszpasterską w parafii podczas Uroczystej Eucharystii na zakończenie której zostały wypowiedziane podziękowania oraz złożone życzenia w imieniu wszystkich Grup Duszpasterskich i Parafian przez Pana Profesora Zbigniewa Mirka.

Ksiądz Michał otrzymał liczne życzenia i upominki od Parafian w tym ornat z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej jako dar grup duszpasterskich i wspólnot parafialnych. 

Po południu Grupa Apostolska Młodzieży zaprosiła Księdza Michała na wspólną zabawę podczas gry w kręgle a wieczorem zorganizowali ognisko obok Domu Parafialnego na które zaproszeni zostali również członkowie pozostałych grup duszpasterskich.

Bogu i wszystkim obecnym niech będą dzięki za cały dzień dziękczynienia za wielkie dzieła które Bóg przy pomocy swoich wiernych uczynił w naszej wspólnocie parafialnej!Msza Święta
aktualność: Podziękowania dla Księdza Michała
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me.pl