Jubileusz 30-lecia pracy naszego organisty Pana Krzysztofa Guńkiewicza.

2022-01-02

Pieśń jest potrzebą ludzkiego serca, wydobywa z niego radość i smutek, tęsknoty i nadzieje. Jest także duchowym wyrazem przeżyć człowieka i ważną sprawą życia religijnego.
Drogi Jubilacie.
Dziś na początku Nowego roku 2022 , stajemy przed Bogiem, by dziękować Mu za 30 lat Twojej posługi muzycznej w naszym kościele.
Panie Krzysztofie, dziękujemy za wytrwałą służbę Panu Bogu i ludziom. Dziękujemy, za Twoje oddanie i poświęcony czas. Dziękujemy, że towarzyszysz nam w radosnych, świątecznych i także smutnych chwilach w życiu. Jesteśmy wdzięczni za Twoją skromność, dobroć, radość I wytrwałą pracę.
Życzymy, by Pan Jezus dał wiele łask Tobie i wszystkim Twoim bliskim .
Niech Matka Boża Lanckorońska, ma Ciebie w opiece i dodaje sił na dalsze lata życia i posługę w naszym Lanckorońskim kościele.
Życzą
Ks. Jan Bobrek
Ks. Rafał Cinal
Parafianie
Orkiestra dęta
Schola
Stowarzyszenia
Lanckoronianki
3 wionki
Sołtys z Radą sołecką
Oraz Grupa Apostolska młodzieży.
aktualność: Jubileusz 30-lecia pracy naszego organisty Pana Krzysztofa Guńkiewicza.