Koncert na Dzień Dziecka

Aktualności

2022-06-04

 

Tereny wokół Domu Parafialnego w Lanckoronie w sobotę 4 czerwca rozbrzmiewały śpiewem i radosnym gwarem. Dzieci ze scholi parafialnej, wraz ze swoimi opiekunami, zaprosiły koleżanki i kolegów na koncert oraz do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Goście uczestniczyli w koncercie, ucząc się nowych piosenek z elementami ruchu. Oprócz śpiewania było dużo wspólnej zabawy i oczywiście coś na ząb.

Dzieci ze Scholi wystąpiły w swoich nowych koszulkach z własnym logo. Zarówno stroje, jak i zabawa w szerokim dziecięcym gronie były możliwe dzięki dofinansowaniu projektu Dzieci dzieciom na Dzień Dziecka z konkursu ofert Powiatu Wadowickiego.
Parafia w Lanckoronie realizuje zadanie z konkursu ofert już po raz trzeci. Pierwszy projekt dwa lata temu dotyczył osób dorosłych i starszych, rok temu adresowany był do młodzieży i integracji środowisk młodzieżowych naszej parafii oraz parafii Kalwaria Zebrzydowska., a tegoroczny miał na uwadze dzieci. Wszystkie mają na celu pielęgnowanie dziedzictwa kulturowego naszego regionu oraz dbałość o wychowywanie kolejnych pokoleń z dbałością o zachowanie wartości chrześcijańskich.aktualność: Koncert na Dzień Dziecka
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me.pl