Jubileusz 25-lecia Kapłaństwa ks. Rafała Cinala

Aktualności

2022-06-12

 

Dostojny Jubilacie, Kapłanie nasz, księże Rafale!

Piękna i trudna jest droga kapłańskiego powołania.
Niech będzie opromieniona wielką Bożą miłością, abyś chętnie pokonywał dla Chrystusa wszelkie trudności i cieszył się posiadaniem wszystkiego dla wszystkich.

Z okazji srebrnego jubileuszu Twoich święceń kapłańskich życzymy Ci dużo zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą dzielisz się z potrzebującymi.

Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Staraj się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Tobie Prawdę i obdarzy Swoim błogosławieństwem. Pokonuj wszystkie trudności i rozczarowania, które napotkasz na drodze swojego kapłaństwa. Zawsze ufaj, temu który Cię wybrał i posłał do powierzonego Ci ludu. Pamiętaj, że poza Bogiem nie ma dla Ciebie dobra.

Drogi nasz Kapłanie, życzymy Ci dużo Błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha św. i opieki Matki Bożej na każdy dzień oraz wielu łask Bożych za Twoją służbę, uśmiech i kierowane do nas Słowo Boże.

Szczęść Boże

aktualność: Jubileusz 25-lecia Kapłaństwa ks. Rafała Cinala
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me.pl