Imieniny Ks. Proboszcza

2023-10-01

Dzień imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie. Zapewniając cię o tej wdzięczności, pragniemy złożyć ci życzenia,  prawdziwej apostolskiej odwagi, pokornej zgody na boże plany.

Życzymy Ci, Drogi Księżę Proboszczu, aby dobry bóg obdarzył cię;  obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością,  i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego.

Życzymy Ci, wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, oraz tego, by twoje kapłańskie powołanie, przyniosło Ci zadowolenie i satysfakcję z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi. Niech jezus chrystus obdarza cię wszelkimi łaskami, niech daje Ci siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu słowa bożego, a matka najświętsza niech ma cię zawsze w swojej opiece.

Szczęść Boże.

aktualność: Imieniny Ks. Proboszcza