Wiztytacja Kś. Buskupa Damiana Mususa

2023-10-22

Dzisiaj w naszej parafii odbywa się wizyta kanoniczna  Ekscelencji Ojca Damiana Biskupa.

Ksiądz Biskup spotkał się z wiernymi podczas Eucharystii jak i głosząc Słowo Boże. Był też czas na spotkania z grupami działającymi w naszej parafii: różami różańcowymi, członkami kręgu biblijnego, domowego kościoła, scholką oraz służbą liturgiczną ołtarza, nie zabrakło również indywidualnych rozmów i  uśmiechów.

Ksiądz Biskup przypomniał nam jak ważny jest Kościół, nie tylko budynek, o który mamy dbać ale przede wszystkim Kościół Chrystusowy, który budujemy własną wspólnotą,  uczestnictwem w Eucharystii, ale też na wzór Jezusa Chrystusa miłować bliźnich,  kochać  drugich i ciągle powtarzając: ,tak Panie Ty wiesz że Cię kocham!

Wdzięczni za dzisiejsza wizytację składamy Księdzu Biskupowi, zdrowia, siły do dalszej posługi i zapewniamy o naszej modlitwie.

Niech Pan Jezus błogosławi a Matka Najświętszej  otacza swoją opieką.

aktualność: Wiztytacja Kś. Buskupa Damiana Mususa