Św. Mikołaj

Aktualności

2023-12-06

 

Dziś wspominamy św. Mikołaja Biskupa Miry.

I w tym roku jak w poprzednich latach św. Mikołaj nie zapomniał o naszych najmłodszych parafianach, przynosząc  piękne prezenty. Nie omieszkał również sprawdzić wiedzę naszego ks Proboszcza, Pani Katechetki, Pana Organisty i Pana kościelnego zadając pytania na temat  swojej biografii, Adwentu i zwyczajów kościelnych związanych  z tym okresem. Wszyscy "egzamin" zdali wspaniale i również im św. Mikołaj podarował małe upominki. Śmiechom i radości z tego cudownego spotkania nie było końca.

Dziękujemy Ci św. Mikołaju, że co rok obdarzasz nas swoimi odwiedzinami, modlitwą i  pięknymi paczkami. Dziękujemy z całego serca również pomocnikom, św. Mikołaja, którzy podarowali te wspaniale rzeczy i wszystkim którzy pomogli je pakować.
Wielkie Bóg Zapłać!

aktualność: Św. Mikołaj
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me.pl