Błogosławieństwo nowych lektorów

Aktualności

2019-03-30

 

Dnia 30 marca w Sanktuarium Pasyjno - Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej podczas Mszy Świętej, której przewodniczył ks. Wiesław Cygan, dziekan naszego dekanatu zostali pobłogosławieni nowi lektorzy dla naszego dekanatu. W tym gronie znalazła się trójka naszych parafian - Dawid Dziadkowiec, Arkadiusz Skupień i Bartłomiej Łukasiewicz. 
Uroczystość ta zakończyła kilkumiesięczny kurs, podczas którego kandydaci bliżej poznali Pismo Święte, liturgię a także uczyli się pięknego i wyraźnego czytania. Bogu niech będą dzięki za nowych lektorów dla naszego dekanatu i dla naszej parafii! 

aktualność: Błogosławieństwo nowych lektorów
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me