Dekanalny Dzień Wspólnoty w Lanckoronie.

Aktualności

2015-02-01

 


Spotkanie rozpoczęła adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością sakramentu pokuty. Najważniejszym punktem spotkania była Eucharystia pod przewodnictwem ks. dziekana Wiesława. Do modlitwy przyłączyli się również ojcowie Bernardyni, którzy zawsze wspierają ŚDM modlitwą i Słowem. Kazanie wygłosił ks. Marek, w którym podkreślał, jak ważna w życiu człowieka młodego jest cisza i umiejętność słuchania Boga.
Po Eucharystii, po małym poczęstunku gościliśmy ks. Krzysztofa Krawczyka i p. Katarzynę Kucik z Sekcji Wolontariatu Komitetu Organizacyjnego, którzy przedstawili program spotkania w 2016 r. i potrzeby organizacji.
Spotkanie zakończył film o św. Charbelu i wspólne zdjęcie z "Busem do marzeń".
Serdecznie dziękujemy kapłanom, młodzieży i ich opiekunom za wspólne spotkanie, zapraszamy do Lanckorony częściej.


    
  


aktualność: Dekanalny Dzień Wspólnoty  w Lanckoronie.
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me