Dekanalny turniej Liturgicznej Służby Ołtarza

Aktualności

2018-12-01

 

Dnia 1 grudnia w Przytkowicach odbył się dekanalny turniej piłkarski Liturgicznej Służby Ołtarza. Nasi ministranci dzielnie walczyli ze swoimi rywalami, mocno się starali, ale jednak w tym roku nie udało się im zając miejsca na podium. Zwyciężyła drużyna ze Skawinek. W kategorii lektor młodszy tryumf odnieśli gospodarze imprezy. Druga nasza drużyna wystąpiła w kategorii lektorzy starsi i zdobyła trzecie miejsce. Niestety pechowo przegrany został mecz półfinałowy, jednak w meczu o brąz nasi lektorzy zwyciężyli 2-0 drużynę z Kalwarii. Tryumf odniósł zespół z Zakrzowa. Dziękujemy za reprezentowanie parafii przez naszych ministrantów i lektorów, mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się poprawić miejsca z tegorocznego tunieju!

aktualność: Dekanalny turniej Liturgicznej Służby Ołtarza
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me