Droga Krzyżowa ulicami Lanckorony

Aktualności

2017-04-07

 

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych 7 kwietnia odbyła się Lanckorońska Droga Krzyżowa. Nie zawiedli parafianie młodzi i starsi, władze samorządowe, a przede wszystkim strażacy z OSP Lanckorona i Jastrzębia. Wyruszyliśmy od cmentarza, przez ulicę Czarnieckiego, Zamkową, na Górę Zamkową, gdzie odśpiewaliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Uwieńczeniem była Msza św. w kościele.
Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę w intencji parafii, dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej. Dziękujemy strażakom za pomoc i wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach. Bóg zapłać!


 

aktualność: Droga Krzyżowa  ulicami Lanckorony
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me