Droga Krzyżowa ulicami Lanckorony

Aktualności

2019-04-12

 

12 kwietnia przeżywaliśmy po raz piąty Drogę Krzyżową przechodząc ulicami naszej parafii, na których zostało umieszczone 14 krzyży. Wyruszyliśmy od Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego na cmentarzu, później szliśmy ulicą Czarnieckiego i Zamkową by dojść na wzgórze zamkowe. Po drodze rozważaliśmy stacje Męki Pańskiej, na wzgórzu zamkowym modliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Dziękujemy wszystkim, którzy czytali rozważania, prowadzili śpiew, przyczynili się do przygotowania, organizacji i zabezpieczenia nabożeństwa. Wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za udział w modlitwie pomimo trudnej pogody. Bogu i ludziom niech będą dzięki za ten czas!

 
aktualność: Droga Krzyżowa ulicami Lanckorony
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me