Jasełka w Jastrzębi

Aktualności

2019-01-14

 

Dnia 13 stycznia w niedzielne popołudnie w Domu Kultury w Jastrzębi zostały wystawione Jasełka oparte na motywach książki Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna", w których zagrali uczniowie Szkoły Podstawowej pod kierunkiem nauczycieli i wychowawców. Spektakl przyniósł wiele przemyśleń dotyczących wyborów człowieka w życiu, które zawsze powinny być oparte na miłości względem bliźniego, a gdy tak nie będzie to mogą nam grozić poważne konsekwencje zarówno w życiu doczesnym, jak i przede wszystkim po zakończeniu ziemskiej pielgrzymki. Obyśmy potrafili dostrzegać dobro w nas i wokół nas, oraz byli wrażliwi na Aniołów, którzy często w drugim człowieku pomagają nam iść przez życie właściwą drogą - ścieżkami miłości, dobroci, pokoju i wzajemnego szacunku. W wypełnionej sali widzowie nagrodzili brawami na stojąco wszystkich aktorów, opiekunów oraz zaangażowanych w to piękne dzieło. Bogu i ludziom niech będą dzięki za ten piękny czas! ;)


aktualność: Jasełka w Jastrzębi
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me