Jego Eminencja ks. Kardynał Stanisław w Lanckoronie

Aktualności

2012-06-27

 

Jego Eminencja ks. Kardynał Stanisław Dziwisz przybył do naszej parafii, aby przywieź nam relikwie krwii bł. Jana Pawła II. Kardynał poświęcił również domy dla poszkodowanych w  wyniku osuwisk. O godz. 18:00 została odprawiona uroczysta Eucharystia, której przewodniczył ks. Kardynał Dziwisz. Cieszymy się bardzo, że naszą parafię spotkał taki zaszczyt. Dziękujemy ks. Kardynałowi za wielki dar relikwii bł. Jana Pawła II. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy uświetnili całą uroczystość. Bóg zapłać.

 

 

 

Zobacz więcej zdjęć w galerii.

 

 

 

aktualność: Jego Eminencja ks. Kardynał Stanisław w Lanckoronie
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me