MISJE PARAFIALNE

Aktualności

2011-10-30

 

Dziękujemy Bogu w Trójcy Jedynemu za nasze misje parafialne. Serdeczne Bóg zapłać kierujemy w stronę księdza profesora Janusza Mastalskiego, który przez głoszenie Słowa Bożego zbliżył naszych parafian do Chrystusa. W rodzinie  rodzi się  i rozwija nasza wiara, dlatego tak dużo słowa ksiądz Janusz kierował do rodzin naszej parafii. Do matek, ojców, małżonków, do dzieci, do całych rodzin. Nie zapomnieliśmy również o naszych bliskich zmarłych. W czasie tego tygodnia  widać było rozmodlenie w naszej parafii. Mamy nadzieję, że będzie ono trwało, a Jezus Miłosierny, bł. Jan Paweł II i św. Siostra Faustyna tylko je umocnią.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

 

 

          

aktualność: MISJE  PARAFIALNE
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me