Nabożeństwa Różańcowe 2018

Aktualności

2018-11-04

 

Serdecznie dziękujemy dzieciom i młodzieży za liczny udział w codziennych Nabożeństwach Różańcowych i Mszy Świętej przez cały miesiąc październik. Najwytrwalsi otrzymali dzisiaj naklejki, by wypełnić całą planszę, oraz upominki.
W sumie zostało nagrodzonych 70 dzieci, które były przynajmniej 12 razy w kościele, w tym cztery były każdego dnia, jednej nie było raz, jednej dwa razy, 10 dzieci było przynajmniej 20 razy w kościele w październiku, a pozostali przynajmniej 12 razy. Cieszymy się ogromnie z obecności dzieci w naszej świątyni i dziękujemy również rodzicom i dziadkom za ich zaangażowanie w przyjście z dziećmi do kościoła.
Serdecznie zapraszamy co niedzielę na Mszę Święta dla dzieci o godzinie 11

aktualność: Nabożeństwa Różańcowe 2018
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me