Nasz Dom Parafialny

Aktualności

2020-05-25

 

W ciągu ostatnich kilku tygodni dzięki wsparciu anonimowych Ofiarodawców i bezinteresownej pracy Parafian udało nam się odmalować wewnątrz nasz Dom Parafialny i uzupełnić jego wyposażenie. ;) 

Pojawiły się zasłony i firanki, nowa zabudowa za kominkiem, zegar, nowy obrus na stół, różne dekoracje oraz stolik wraz z kanapą, na której przed spotkaniami duszpasterskimi będzie można sobie usiąść i porozmawiać. ;)

Serdecznie dziękujemy Panu Janowi Dziadkowcowi wraz z synami: Janem, Gabrielem i Dawidem za wyczyszczenie i malowanie ścian oraz Panu Krzysztofowi Guńkiewiczowi, Pani Zofii Berneckiej i Pani Małgorzacie Dziadkowiec za wykonanie pewnych prac wewnątrz domu.

Gdy będzie to możliwe planujemy uroczyście poświęcić nasz Dom Parafialny i nadać mu imię Błogosławionej Karoliny Kózkównej. Cieszymy się, że dzięki ofiarności Parafian ten Dom mógł powstać przez ostatnie lata i służy naszym duszpasterstwom parafialnym, które mogą się spotykać w komfortowych i przyjemnych warunkach i już nie możemy doczekać się momentu kiedy ponownie nasz Dom Parafialny będzie zajęty przez dzieci, młodzież i dorosłych. ;)

Czekamy na ten moment z wielką niecierpliwością, oby nastąpił jak najprędzej. ;) Bogu i ludziom niech będą dzięki za to piękne dzieło!aktualność: Nasz Dom Parafialny
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me