ODBLASKOWA SZKOŁA

Aktualności

2014-11-01

 

Od września ruszyła VIII edycja małopolskiego konkursu Odblaskowa Szkoła organizowanego w szkołach podstawowych. Wiedząc jak ważny dla bezpieczeństwa pieszych jest nawet najmniejszy element odblaskowy postanowiliśmy również i w tym roku przyłączyć się do akcji i promować noszenie odblasków wśród uczniów naszej szkoły.
W ramach konkursu we wrześniu i październiku organizowane są akcje promujące noszenie odblasków przez dzieci oraz zachęcające do działalności artystycznej uczniów.
Dla wszystkich uczniów szkoły podstawowej został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem Bezpieczny pieszy. Uczniowie wykonywali prace dowolną techniką, na formacie A3. Wpłynęło do nas wiele ciekawych prac. Rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce
Nie mogłoby byś odblaskowej szkoły bez konkursu z wiedzy o ruchu drogowym.
I tak, w dniu 16.10.2013r. odbył się szkolny test wiedzy o ruchu drogowym. Poziom wiedzy o przepisach drogowych w klasach IV VI sprawdzała Pani Cecylia Dereniowska.
A niektórym uczniom kamizelki odblaskowe same na plecy wskakiwały i w drogowych łamigłówkach podpowiadały;)

Wyniki tych drogowych zmagań już wkrótce.

Aby także nasze otoczenie przypominało nam o trwającej w naszej szkole odblaskowej akcji
ogłoszony został również konkurs na najciekawszą i najbardziej odblaskową gazetkę klasową promującą bezpieczeństwo na drodze!
I tak już zabłyszczały kamizelki, i inne odblaskowe gadżety w naszych klasach, które się do nas uśmiechają i o bezpieczeństwie na drodze przypominają;) Niezwyciężona klasa V również w tym roku mogła poszczycić się najpiękniejszą gazetką odblaskową.

Już 29 października 2014r. przyłącz się do odblaskowego pochodu ulicami Lanckorony, w którym dzięki odblaskowym transparentom oraz ciekawym sloganom będziemy zachęcać i apelować o noszenie odblasków zarówno dzieci jak i dorosłych.
O dalszych wydarzeniach odblaskowych oraz wynikach odblaskowych zmagań będziemy informować na bieżąco.
Przyłącz się do akcji
Noś odblaski, świeć przykładem!!!aktualność: ODBLASKOWA SZKOŁA
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Numer konta: 13 8119 0001 0011 6310 2000 0010
Projekt i wykonanie net2me