Wieczór Uwielbienia w Lanckoronie

Aktualności

2018-11-17

 


W sobotę 17 listopada odbył się Wieczór Uwielbienia w naszej świątyni. Rozpoczęliśmy od Eucharystii, a po niej świadectwem swojej wiary podzielił się z nami muzyk raper Jakub "Anatom" Nowak. Podkreślił jak ważne jest zaufanie względem Pana Boga i przyjmowanie Jego miłości, oraz przestrzegał przed lekkomyślnym wejściem w różnego rodzaju przyjemności, które oferuje świat, a które nie przynoszą szczęścia, bo prawdziwe szczęście pochodzi jedynie z miłości Boga i bliźniego. Po świadectwie miała miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której uczestnicy modlitwy mogli wszystkie usłyszane treści przedstawić Jezusowi na modlitwie. Dziękujemy wszystkim za spędzenie tego wieczoru w naszej świątyni, oraz szczególnie scholi wraz z Służbą Liturgiczną za ubogacenie tego wydarzenia. Bogu niech będą dzięki za ten czas!


aktualność: Wieczór Uwielbienia w Lanckoronie
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me