Zakończenie Rorat i spotkanie opłatkowe dzieci i młodzieży

Aktualności

2018-12-22

 

Dzisiaj zakończyliśmy wieczorne Roraty w naszej parafii przeżywane pod hasłem "Z Duchem Twoim". Poznaliśmy wraz z dziećmi, młodzieżą i parafianami 7 Darów Ducha Świętego i 9 Owoców Ducha Świętego, a przy każdym z nich towarzyszyły nam różne osoby, które w sobie te Dary i Owoce szczególnie pielęgnowały. Dziękujemy za wspólne przeżywanie Rorat i modlitwę. Dzieci za udział w Roratach otrzymały pamiątkowe książki o Bożym Narodzeniu, słodycze, oraz pamiątkowe figurki. A trójka spośród tych, co były zawsze na Roratach wylosowały figurkę Matki Bożej i zabrały ją na zawsze do swoich domów. Po Mszy ministranci, lektorzy i schola zebrali się w salce parafialnej na spotkaniu opłatkowym. Złożyliśmy sobie życzenia, wspólnie kolędowaliśmy i oczywiście zjedliśmy małe co nie co ;) Bogu niech będą dzięki za ten piękny czas!

aktualność: Zakończenie Rorat i spotkanie opłatkowe dzieci i młodzieży
ul. Św. Jana 5a
34-143 Lanckorona
(33) 876 35 77
parafia@lanckorona.pl
parafia.lanckorona.net
Projekt i wykonanie net2me