Pielgrzymka do Ludźmierza i Zakopanego

2019-06-05

5 czerwca dzieci, które przeżywały w tym roku Pierwszą Komunię Świętą, wraz z rodzinami, oraz dzieci, które obchodziły rocznicę I Komunii udali się autokarem oraz busem na pielgrzymi szlak na piękne Podhale. Pielgrzymkę rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. Po Niej obejrzeliśmy film o historii Sanktuarium, oraz podziwialiśmy piękny Ogród Różańcowy. Następnie pojechaliśmy do parafii Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce, gdzie nawiedziliśmy świątynię i w radosnej atmosferze posililiśmy się przy ognisku, dzięki życzliwości Ojców Paulinów mając piękne widoki na Tatry. Na koniec pielgrzymiego szlaku nawiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, gdzie modliliśmy się Koronką do Bożego Miłosierdzia. W drodze powrotnej by dopełnić pielgrzymi szlak, na którym tak mocno towarzyszyła nam Maryja, modliliśmy się wspólnie na Różańcu. Bogu i ludziom niech będą dzięki za ten piękny czas!

aktualność: Pielgrzymka do Ludźmierza i Zakopanego