Pielgrzymka do Błogosławionej Karoliny Kózkównej

2019-06-15

15 czerwca przeżyliśmy parafialną pielgrzymkę do Zabawy, Wał - Rudy i Szczepanowa. Pielgrzymkę rozpoczęliśmy od wysłuchania opowieści przewodnika w Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkównej w Zabawie, a następnie przeżywaliśmy tam Eucharystię podczas której zostały przekazane dla naszej parafii relikwie Błogosławionej Karoliny. Uroczyste ich wprowadzenie będzie miało miejsce podczas wieczornej Eucharystii w piątek 21 czerwca. Serdecznie zapraszamy na tę Uroczystość. Potem posililiśmy się przy wspólnym grillu, by później udać się do domu rodzinnego Karoliny i przejść w milczeniu szlakiem Jej męczeństwa w Wał - Rudzie. Było to bardzo głębokie i przejmujące przeżycie dla wszystkich pielgrzymów. Ostatnim punktem naszej pielgrzymki była wizyta w Szczepanowie skąd pochodził św. Stanisław, biskup i męczennik. Bogu i wszystkim uczestnikom niech będą dzięki za ten piękny i owocny czas pielgrzymowania!

aktualność: Pielgrzymka do Błogosławionej Karoliny Kózkównej