Nabożeństwa Różańcowe

2019-10-11

Miesiąc październik jest szczególnym czasem modlitwy poświęconej Matce Bożej, która prowadzi nas na spotkanie ze swoim Synem Jezusem, szczególnie podczas Eucharystii. W naszej parafii w codziennym Nabożeństwie Różańcowym i Eucharystii licznie udział biorą dzieci i młodzież aktywnie włączając się w modlitwę. Przed Nabożeństwem chętne dzieci i młodzież otrzymują po białej róży, którą następnie składają przed figurą Matki Bożej podchodząc do prowadzenia jednej modlitwy Ojcze nasz lub Zdrowaś Maryjo. To piękny symbol, mówiący nam, że modląc się przez ręce Maryi do Boga składamy Jej róże, a nade wszystko oddajemy Jej nasze serca, bez względu na wiek, bo każdy człowiek jest wezwany do zawierzenia swojego życia Maryi, gdyż Ona jest naszą Orędowniczką i Matką nieustannie gotową nam pomagać. Dziękujemy wszystkim za wspólnie przeżywane codziennie Nabożeństwo Różańcowe i Mszę Świętą, która jest szczytem naszego życia jako ludzi wierzących, naszą siłą i największym darem jaki Pan Bóg nam zostawił na ziemi. Zapraszamy codziennie do końca października na godzinę 17:30 do naszej świątyni.
Najświętsza Maryjo Panno wstawiaj się za nami nieustannie u swego Syna...

aktualność: Nabożeństwa Różańcowe