Dekanalny Turniej Piłkarski Ministrantów

2019-12-14

Nasi ministranci odnieśli sukces podczas turnieju rozgrywanego w Przytkowicach i zdobyli Wicemistrzostwo Dekanatu! Po zdecydowanym zwycięstwie 4-0 w półfinale z gospodarzami, niestety brakło szczęścia w finale z drużyną ze Skawinek, która zdobyła gola w ostatniej minucie meczu wygrywając 1-0, mimo kilku szans naszych zawodników, w tym okazji na wyrównanie w ostatniej akcji meczu, nie udało się wywalczyć awansu do turnieju rejonowego. Bez wątpienia jednak II miejsce jest dużym sukcesem, bo rok temu byliśmy poza podium i należą się gratulacje naszym ministrantom za wielkie serce do gry i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że jak mówi przysłowie "Do trzech razy sztuka" za rok w tym składzie uda nam się odnieść zwycięstwo ;) Dziękujemy naszym ministrantom za grę, rodzicom za pomoc i opiekę, a Panu Stanisławowi za wsparcie i przeprowadzenie kilku treningów przed turniejem ;) Bogu niech będą dzięki za ten czas ;)

aktualność: Dekanalny Turniej Piłkarski Ministrantów