Pielgrzymka do Niepokalanowa i Warszawy

2020-09-26

W sobotę 26 września udaliśmy na parafialną pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy. Po pięciogodzinnej podróży dotarliśmy do Niepokalanowa, gdzie wzięliśmy udział w Eucharystii w Bazylice Matki Bożej. Następnie zwiedziliśmy muzeum św. Ojca Maksymiliana Marii Kolbego, oraz zobaczyliśmy Panoramę Tysiąclecia - historię Polski opowiedzianej przy ruchomych figurach najsłynniejszych Polaków. Następnie udaliśmy się do Warszawy by nawiedzić Kościół św. Stanisława Kostki, gdzie spoczywa Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, któremu dedykowane muzeum następnie zwiedziliśmy. Naszą pielgrzymkę zakończyliśmy nawiedzeniem Świątyni Bożej Opatrzności. Był to piękny czas wspólnego pielgrzymowania, modlitwy i rozmów, które budują wspólnotę parafialną, Bogu i ludziom niech będą dzięki za ten czas!

aktualność: Pielgrzymka do Niepokalanowa i Warszawy