Krąg Biblijny

Serdecznie zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego w naszej parafii. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19 - stej w salce parafialnej.

Rozpoczynamy spotkanie od przygotowania herbaty i rozmowy na aktualne tematy ;) Następnie modlimy się prosząc o potrzebne dary na czas spotkania, później prowadzący spotkanie ksiądz Michał wprowadza zebranych w Liturgię Słowa na najbliższą niedzielę, po czym każdy z uczestników dzieli się swoimi refleksami i wnioskami po usłyszanym Słowie Bożym, oczywiście jeśli tego chce i na koniec wymieniamy jeszcze nasze spostrzeżenia i modlimy się Apelem Jasnogórskim, po którym ksiądz udziela Błogosławieństwa.

Serdecznie zapraszamy na spotkania, wystarczy mieć dobre chęci a cała reszta przyjdzie już z pomocą Ducha Świętego i pozostałych uczestników ;)

Oto zdjęcie prawie wszystkich członków Kręgu Biblijnego zrobione przy okazji imienin ks. Michała ;)