2019-09-22

Wybrałeś(aś) niedziela, 22 wrzesień 2019

Numer tygodnia w roku 38

Wyświetlone będą ogłoszenia i msze święte
z niedzieli 22 wrzesień 2019 (XXV Niedziela Zwykła)

Msze święte dzisiaj
    +Jana Nagieta, Elżbietę żonę, Kazimierza syna
  • 09:00
    +Józefa Bernasia w r. śmierci
  • 11:00
    +Józefa i Helenę Mecha, Stanisława syna
  • 17:00
    +Krzysztofa Matułę w 5 r. śmierci

Sprawdź ogłoszenia w danym dniu.
Kliknij w dany dzień aby zobaczyć Msze Święte.
XXV Niedziela Zwykła
Porządek Mszy św.:
- w niedzielę: 700, 900, 1100 i 1700 - Różaniec za zmarłych: 1630.
- w tygodniu: 700 i 1800.

W tym tygodniu przeżywamy wspomnienia:
W poniedziałek św. O. Pio z Pietrelciny, kapłana
W środę zapraszamy o 1730 na Nabożeństwo do Matki Bożej w kaplicy Matki Bożej Lanckorońskiej.
W piątek św. Wincentego a Paulo, kapłana
W sobotę św. Wacława, męczennika, patrona Katedry Wawelskiej
W przyszłą niedzielę Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
Na Mszy św. o godz. 1100 będziemy prosić Boga o potrzebne dary dla ks. Michała wikariusza naszej parafii.
Sprawy parafii:
Panowie z Rady Parafialnej informują, że w ubiegłą niedzielę na prace inwestycyjne w parafii złożono 4.290 zł. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.
Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, zakupienie kwiatów, ubranie ołtarzy i ofiarę 210zł. pracującym w ubiegłym tygodniu. O porządki prosimy parafian z ul. Krakowskiej i Szkolnej, Panie: Grażyna Woźniak, Barbara Moskwa, Elżbieta Mirocha, Małgorzata Pułka, Renata Ożóg, Elżbieta Kozłowska, Beata Kozieł, Zofia Łuczak.
Serdecznie zapraszamy na spotkania duszpasterskie w naszej parafii:
Zbiórka dla kandydatów na ministrantów we wtorek o 17, Krąg Biblijny w czwartek
o 19, próba scholi w sobotę o 15, a Krąg Rodzin również w sobotę o 18.
Zapraszamy młodzież naszej parafii na pierwsze spotkanie grupy młodzieżowej w sobotę o godzinie 16:30. Będzie to spotkanie organizacyjne, można przyjść, zobaczyć na czym polegają spotkania grupy i dołączyć do duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.
26 września o godz. 1700 w Klubie SENIOR+, ul. Rynek 71.
Burmistrz Gminy Sułkowice i OSP Harbutowice zapraszają na Mszę Świętą
w kaplicy św. Michała w niedzielę 29.09.o godz. 1330. Dokładne informacje na plakacie.
29 września od godziny 14. Szczegółowe informacje na plakacie.
Dziś po Mszach Świętych jest prowadzona zbiórka na leczenie czternastoletniego Mateusza z Sułkowic, z serca dziękujemy za okazane wsparcie.
XXV Niedziela Zwykła
Porządek Mszy św.:
- w niedzielę: 700, 900, 1100 i 1700 - Różaniec za zmarłych: 1630.
- w tygodniu: 700 i 1800.

W tym tygodniu przeżywamy wspomnienia:
W poniedziałek św. O. Pio z Pietrelciny, kapłana
W piątek św. Wincentego a Paulo, kapłana
W sobotę św. Wacława, męczennika, patrona Katedry Wawelskiej
W przyszłą niedzielę Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
Sprawy parafii:
Serdecznie zapraszamy na spotkania duszpasterskie w naszej parafii:
Zbiórka dla kandydatów na ministrantów we wtorek o 17, Krąg Biblijny w czwartek o 19, próba scholi w sobotę o 15, a Krąg Rodzin również w sobotę o 18.
Gminna Rada Seniorów zaprasza Wszystkich Lanckorońskich Seniorów na spotkanie informacyjne o jej działalności, które odbędzie się w najbliższy czwartek 26 września o godz. 1700 w Klubie SENIOR+, ul. Rynek 71.
Burmistrz Gminy Sułkowice i OSP Harbutowice zapraszają na Mszę Świętą
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jastrzębi, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i uczniowie serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny w niedzielę 29 września od godziny 14. Szczegółowe informacje na plakacie.
Katecheza parafialna
poniedziałek 2019-09-23
    +Szczepana Króla /od Krzysztofa Puchały z rodziną/
    +Józefa Pochopnia na 30 dzień śmierci /od żony i synów/